טכנאי מוצרי חשמלמקרריםמקפיאיםמכונות כביסהמייבשי כביסהתנורי אפייהמדיחי כלים
מותגי מוצרי חשמל

טכנאי תנורים

התנור לא עובד כמו שצריך – מה התקלה?
דווקא באותו היום בו הזמנתם אורחים לארוחת הערב, תנור האפייה הכריז על שביתה. רמת התסכול בשיאה ואתם עומדים חסרי אונים אל מול תבנית עמוסה שצריכה להיכנס אל התנור במהרה. רגע לפני שאתם מבטלים את הארוחה המשיכו לקרוא, ייתכן כי מדובר בתקלה פשוטה מאוד אותה תוכלו לפתור בעצמכם. השלב הראשון יהיה אבחון מקור התקלה. עליכם לוודא האם מדובר בתקלת חשמל המונעת הזרמה של מתח חשמלי את התנור או תקלה בתנור עצמו. אם מדובר בתקלת חשמל פשוטה ייתכן כי תוכלו לפתור אותה בעצמכם, אם מדובר בתקלת גוף חימום כבר דרושה מעורבות של טכנאי תנורים מנוסה.

תקלות חשמל בתנורי אפייה
כל טכנאי תנורים נתקל לעתים קרובות בתקלות חשמל המתפרשות כתקלות תנור. רגע לפני שאתם מזמינים שירותי תיקון תנורים ופיצה לארוחת הערב, כדאי לבדוק את השקעים, התקעים ותקינות חוטי החשמל. תמיד כדאי יהיה להימנע משימוש בכבלים מאריכים. יש לחבר את התנור ישירות אל שקע חשמל תקין. אם בדקתם בוודאות כי חשמל מגיע את התנור נסו לאפס את הטיימר של השעון. אם התנור עדיין אינו עובד סביר כי מדובר בתקלת גוף חימום.

טכנאי תנורים להחלפת גוף חימום
תנורי אפייה הם בבסיסם מכשירים מאוד פשוטים. הפעלת המכשיר מתבססת על פעולת גוף חימום אחד או יותר יחד עם תרמוסטט. על כן, עבודות תיקון תנורים מתחלקות לשני חלקים : תקלות חשמל ותקלות גוף חימום. אם שללנו תקלת חשמל ואיפסנו את הטיימר מדובר בתקלה של גוף חימום הדורשת את החלפת גוף החימום הקיים בחדש. החלפת גוף חימום נחוצה כאשר התנור אינו מתחמם בצורה אחידה או אינו מתחמם כלל. החלפה פשוטה ומהירה של גוף חימום על ידי טכנאי תנורים תפתור את הבעיה ותחזיר את התנור לתפקוד תקין.

באיזו תדירות יש להחליף גוף חימום?
בעבר, הבלאי של תנורי האפייה היה נמוך, תנורים היו מחזיקים מעמד במשך עשר שנים ויותר. כיום יש לגופי החימום בתנורים בלאי טבעי מהיר הרבה יותר. אם אתם מרבים להשתמש בתנור האפייה גוף החימום יחזיק כ-5 שנים עד לרגע בו תתבקשו להחליפו. מחיר החלפת גוף החימום נקבע בהתאם לסוג התנור וסוג גוף החימום. ישנם הבדלים בין עלויות של החלפת גוף חימום עליון כפול לבית החלפת גוף חימום תחתון או טורבו. עלויות של תיקון תנורים נגזרות מהעלות של חלקי החילוף. כדאי לדעת כי בתנורים של מותגי יוקרה עלות התיקון תהיה גבוהה יותר בשל עלויות גבוהות של החלפים.

הזמנת טכנאי תנורים עד הבית
החלפת גוף חימום לתנור היא פעולה הדורשת איש מקצוע. דרוש לכם טכנאי תנורים מנוסה שמכיר היטב את הדגם, המותג, התקלות הנפוצות וגם, מחזיק בחלקי החילוף המתאימים. אורי הטכנאי מכיר היטב את כל תנורי האפייה, מכיר את התקלות, מכיר את ההתלבטות האם כדאי לתקן או לרכוש תנור חדש. לקבלת שירות מקצועי, אדיב והגון עד הבית התקשרו אל אורי הטכנאי ותקבלו מענה מהיר עם פירוט עלויות.