טכנאי מוצרי חשמלמקרריםמקפיאיםמכונות כביסהמייבשי כביסהתנורי אפייהמדיחי כלים
מותגי מוצרי חשמל

טכנאי מקפיאים

איך לשמור על המקפיא הביתי ומה עושים במקרה של תקלה
שימוש במקפיא ביתי נוסף למקפיא במקרר הפך בשנים האחרונות נפוץ בבתים רבים. אנו הישראלים אוהבים לארח את כל המשפחה ואוהבים לבשל, תא ההקפאה הקטן הצמוד למקרר הביתי אינו מספק את כל שטח האחסון הדרוש. המקפיא הביתי מביא עמו יכולות של הקפאה מהירה, בקרת טמפרטורה, מנגנון פיזור קור מתקדם, פונקציות המונעות הצטברות של קרח. כל התכונות האלו הופכות את המקפיא הביתי למוצר חובה בכל מטבח. עכשיו אחרי שכבר רכשתם מקפיא ואנכם מבינים איך הצלחתם להסתדר בלעדיו עד כה, נסביר איך כדאי לשמור על המקפיא ומתי כדאי להזמין טכנאי מקפיאים אל הבית.

טכנאי מקפיאים מסביר איך לשמור על המקפיא
שימוש נכון במקפיא הביתי יוכל לשפר את תפוקת העבודה ולהאריך את חיי המכשיר. המקום המומלץ להצבת המקפיא יהיה מקום מוצל ורחוק מכל מכשיר חשמלי הפולט חום. הציבו את המקפיא במרחק של כ-15 סנטימטרים מהקיר. תפקוד תקין של המקפיא מושפע גם מהעומס המופעל עליו. חשוב יהיה להימנע מדחיסת יתר של תכולה אל תוך המקפיא. מקפיא לא עובד טוב כאשר הוא עמוס יתר על המידה, הדלת אינה נסגרת כראוי, הטמפרטורה אינה נשמרת והמוצרים מתקלקלים. הצטברות של קרח בתוך המקפיא גורעת מתפקודו התקין. אם למקפיא שלכם אין פונקציה של No Frost המונעת הצטברות קרח יהיה עליכם להפשיר אותו אכן למספר חודשים.

מקפיא לא עובד – מה עושים?
מקפיאים הם בסך הכול מכשירי חשמל אמינים. הם מתוכננים לספק תפוקת עבודה יציבה למשך שנים רבות ללא כל צורך בטיפולי תחזוקה. תקלות במקפיאים באות לידי ביטוי בבעיות טמפרטורה, עבודה ללא הפסקה של המקרר, רעש, נזילות מים, אטם דלת קרוע. התקלות הנ”ל כולן הן תקלות אותן אפשר לפתור בעזרת טכנאי מקפיאים מנוסה. אם הטמפרטורה במקפיא אינה נמוכה מספיק כדאי לבדוק את התרמוסטט ולכוון אותו בהתאם. הצטברות של קרח פוגעת בטמפרטורה וכך גם דלת שאינה נאטמת כראוי, רגע לפני שמזעיקים טכנאי מקפיאים כדאי לבדוק זאת.

מקפיא מרעיש ועובד ללא הפסקה
כל מכשיר חשמלי בבית שעובד ללא הפסקה צורך כמות רבה של חשמל וגם נשחק במהרה. אם נראה כי המקפיא שלכם עובד ללא הפסקה כדאי לבדוק האם ישנו מחסור בגז והאם התרמוסטט תקין. את בדיקת התרמוסטט ומילוי הגז יבצע טכנאי מקפיאים מוסמך. רעש בלתי פוסק או רעש חריג לסירוגין הנובע מתוך כל מכשיר חשמלי בבית מעיד על תקלה. עבודת המקפיא מתבססת על פעילות של מנוע חשמלי, מדחס מאוורר ושאר מערכות, רעשים הנשמעים מתוך המקפיא מעידים על תקלה באחד מהפריטים הללו. הזמנת טכנאי מקפיאים תפתור את התקלה, תפסיק את הרעש ותחזיר את המקפיא לפעילות תקינה.

מתי כדאי להזמין שירות תיקון מקפיאים עד הבית?
אם אתם חשים חוסר שביעות רצון מהמוצר אותו רכשתם כדאי לבדוק האם הוא פועל כשורה והאם אתם עושים בו שימוש נכון. טכנאי מקפיאים מנוסה יוכל לייעץ לכם ולהסביר. אורי הטכנאי מציע התייעצות טלפונית ללא עלות יחד עם שירות תיקון מקפיאים עד הבית. אנו מזמינים אתכם להתקשר, לתאר את התקלה שלכם ולקבל מענה מקצועי אדיב מאיש מקצוע מוביל בתחומו.