טכנאי מוצרי חשמלמקרריםמקפיאיםמכונות כביסהמייבשי כביסהתנורי אפייהמדיחי כלים
מותגי מוצרי חשמל

טכנאי מדיח כלים

תקלות נפוצות של מדיחי כלים – כדאי לדעת
בהרבה מאוד מטבחים מדיח הכלים ממלא תפקיד חשוב. תקלה במדיח הכלים משמעה השבתה של פעילות המטבח. אם גם אצלכם במטבח המדיח הוא יד ימינכם, כדאי לכם להמשיך לקרוא ולהכיר את התקלות הנפוצות. כאן תוכלו לקבל הסבר בקצרה על התקלות הנפוצות, הגורמים להן והמקרים בהם כדאי למהר להזמין טכנאי מדיח כלים אל מול המקרים בהם פחות משתלם יהיה לתקן את המכשיר.

התקלות הנפוצות ביותר: סתימה בממטרות או במשאבות
כולנו יודעים כי יש להימנע מהכנסת כלים מלוכלכים בשיירי מזון אל המדיח, אך פעמים רבות בכל זאת מגיעות שאריות מזון את תוך המדיח. אם הכלים מהמדיח שלכם יוצאים מלוכלכים בתום הדחה, כל טכנאי מדיח מתחיל ימהר לבדוק האם פתחי הממטרות הזעירים סתומים בלכלוך. מקור נוסף לסתימות בתוך המדיח הוא משאבת הורקת המים. אם בתום ההפעלה המים נשארים בתוך המדיח יש לכם כנראה סתימה במשאבה. עליכם להזמין במהרה טכנאי מדיח כלים לטובת פירוק המשאבה, ניקוי המשאבה והחזרתה למקומה. חשוב לדעת כי ישנם מקרים בהם תקלות בצנרת הכיור משבשות את עבודת המדיח. אם אתם חושדים כי המקור לתקלה הוא הצנרת ואנכם בטוחים האם נחוץ לכם טכנאי מדיח או אינסטלטור, צרו קשר עם אורי הטכנאי להתייעצות מקצועית וקבלת שירותי טכנאי מדיח כלים תל אביב והסביבה.

תיקון מדיח עם תקלות מנוע
אם אין זרימת מים מהממטרות במדיח והכלים נותרים יבשים בסוף הפעולה, מדובר כנראה בתקלת מנוע או קבל. ייתכן כי מדובר בהצטברות של אבנית, ייתכן כי מדובר במנוע שנתפס ורק זקוק לשחרור, ייתכן כי עליכם להחליף קבל במנוע, בכדי לדעת מהו מקור התקלה עליכם לפנות אל טכנאי מדיח כלים מנוסה ומוסמך. אורי הטכנאי מספק שירותי טכנאי מדיח כלים תל אביב עד לבית הלקוח. השירות מקצועי, אמין, אדיב, מהיר, יעיל והוגן. תקלות מנוע דורשות לרוב חלקי חילוף, יהיו מקרים בהם יש להחליף את המנוע כולו, אלו הם המקרים בהם כדאי לשקול עלות וכדאיות של תיקון מדיח קיים אל מול עלויות של מדיח חדש.

טכנאי מדיח כלים לתיקון תקלות בגוף החימום ובכרטיס האלקטרוני
אם המדיח מסיים את פעולתו והכלים אינם נקיים, ייתכן כי מדובר בתקלת גוף חימום. תכשירי הניקוי שאנו מכניסים אל המדיח זקוקים למים חמים על מנת להתמוסס ולהפוך אפקטיביים. תקלות בגוף החימום הן תוצאה של בלאי טבעי במדיחי כלים או תוצר של קצר חשמלי במערכת החשמל הביתית. גם הצטברות של אבנית עלולה לפגוע בגוף החימום. הפתרון לתקלה זו יהיה ביקור טכנאי מדיח כלים בעל ניסיון וגוף חימום חלופי מתאים. יש להחליף את גוף החימום במדיח. קצר חשמלי במערכת החשמל הביתית עלול לפגוע גם בכרטיס האלקטרוני של המדיח. תקלות בכרטיס האלקטרוני נפתרות על ידי שליחת הכרטיס למעבדה לתיקון או החלפתו בכרטיס חדש. עלויות של כרטיס אלקטרוני תהיינה לרוב גבוהות, כדאי לבחון עלות מול תועלת. מתלבטים מה לעשות? חייגו אל אורי הטכנאי ותקבלו את המידע הדרוש לכם בכדי להחליט נכון.